restauracja indyjska warszawa

catering

CATERING

restauracja indyjska warszawa

 

Organizujecie event firmowy, konferencję lub przyjęcie dla rodziny? Musicie nakarmić wszystkich gości? Nie martwcie się, z przyjemnością zrobimy to za Was.

Miejsce wybrane, lista gości dopięta, czas wybrać rodzaj jedzenia, jaki będzie serwowany. Naszym zdaniem wybór jest oczywisty - kuchnia nepalsko-indyjska.
Dlaczego? Potrawy indyjskie i nepalskie są przede wszystkim pyszne i zdrowe oraz także dość oryginalne, jeśli chodzi o eventy czy imprezy w gronie rodzinnym. Tikka Masala, Butter Chicken, Paneer Makhani i wiele innych zaspokoją nawet najbardziej wybredne podniebienia. Momo, Samosa sprawdzą się świetnie jako przystawki a Dall Shorba idealnie rozgrzeje. Do tego Mango Lussi oraz Gulab Jamun jako deser i gwarantujemy Wam, że wszyscy będą zadowoleni.

Nie ma znaczenia czy to impreza plenerowa, czy w zamkniętych pomieszczeniach. Zapewnimy Wam catering wszędzie tam, gdzie sobie zażyczycie. Wszystkie serwowane potrawy będą ciepłe i pachnące, gotowe do podania na stół.

Jak to wszystko działa?
Dzwonicie, wysyłacie maila albo przychodzicie do naszej restauracij i podajecie nam szczegóły - data, miejsce, planowana ilość gości. Później wspólnie ustalamy ilość oraz rodzaje potraw. Umówionego dnia pojawiamy się na wyznaczonym miejscu, rozstawiamy bemary i jesteśmy w gotowości do serwowania jedzenia.
Wszelkie formalności załatwiamy podczas pierwszego spotkania a po wszystkim, jeśli zajdzie taka potrzeba wystawimy fakturę VAT.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
OM Wilanowska
OM Sienna

 

ZOBACZ MENU

OM Sienna

ul. Sienna 86
Warszawa

Dostępność

pon - niedz: 11:00 - 22:00